So Cute dekbedovertrekken
So Cute is een nieuw, jong en meisjesachtig merk. Het combineert de werelden van ‘sweet vintage’ (zoete vintage) en ‘bubblegum-pop’.
Over het algemeen noemen we iets vintage wanneer we het hebben over kleding, patronen en accessoires die gemaakt zijn vanaf 1920 tot ongeveer 20 jaar geleden. Retro of vintage style, refereert vaak naar kleding die de stijl van een voorgaand tijdperk imiteert.
Voor de ‘bubblegum-pop’ zijn wij door 1 persoon specifiek geïnspireerd geraakt en dat is Katy Perry. Ze staat bekend om haar onconventionele jurken en haar kledingkeuze wordt vaak beinvloed door humor, felle kleuren en voedsel gerelateerde thema’s. Bijvoorbeeld haar jurk met draaiend pepermunt. We hebben deze droomwereld gebruikt in de patronen en plaatjes van So Cute.
De collectie van dit seizoen is ‘Sweetheart’genoemd. De combinatie van frisse, levendige kleuren zoals zacht vintage baby blauw en meisjesachtig roze maken dit merk uniek. Snoepjes, cupcakes en decoratieve patronen zullen worden versterkt door vlinders, vogels en andere lieve scrapbook plaatjes. So Cute brengt je naar een perfecte droomwereld. De twee stijlen geven je een frisse mix die je een vrolijk en nostalgisch, maar toch hip gevoel geven.
Oorspronkelijk is het merk So Cute bedacht om tegemoet te komen aan de opgroeiende meiden. Vaak zijn deze meiden te oud voor de kinder dekbedovertrekken van bijvoorbeeld Disney. De dekbedovertrekken voor volwassenen zijn soms echter nog een brug te ver. Omdat ook volwassenen de dekbedovertrekken erg konden waarderen zijn er ook een aantal ontwerpen uitgebracht in de maten 200 x 200 / 220 en 240 x 200 / 220.
Klik hier voor alle So Cute dekbedovertrekken
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------